logo kovotron Vše pro soustružnické automaty
 
 

Úvod

O firmě

Aktivity

prehled stroju

doplnky

Kontakt

Napište nám

Odkazy

Download

 

 

Servis nástrojových hlav Duplomatic

Po více než 10-leté zkušenosti při poskytování servisu nástrojových hlav Duplomatic ve spolupráci s fou CIESSETRADE s.r.o. – výhradním zastoupením Duplomatic Automation, S.r.l. pro ČR a Slovensko – jsme získali od tohoto zastoupení autorizaci pro zajišťování odborného technického servisu nástrojových hlav na vlastní účet a ve vlastní gesci a stali se tak samostatnou servisní pobočkou.

Autorizace se týká pozáručního technického servisu pro následující nástrojové hlavy:

  • nástrojové hlavy s řízeným servomotorem řady SM-H, SM-P, SM-BR, SM-BA a TRM-S
  • nástrojové hlavy s přímým motorem řady DM a DM-TR
  • elektromechanické nástrojové hlavy řady TRM-N, BSV-N, BSA a BD
  • systémy pohonu nástrojů ODT-N, MDT a IDT-R
  • elektronické řídící jednotky DDC a TMC

Na základě této autorizace a v úzké spolupráci s fou CIESSETRADE s.r.o. jsme vybavili naše nové pracovní prostory o specifické montážní a technické přípravky, které umožní zajistit komplexní diagnostiku a opravy.

Veškeré servisní práce budou realizovány s použitím originálních náhradních dílů a na základě metodiky, dokumentace a obchodních podmínek fy CIESSETRADE s.r.o.

Úzká spolupráce se servisním střediskem u fy CIESSETRADE s.r.o. je zárukou potřebné technické podpory a aktuálních informací také o nově zaváděných typech hlav.

Odkazy:

Další informace týkající se nástrojových hlav Duplomatic a ostatního příslušenství je možno získat na http://www.duplomatic.cz.

obr1  obr2  obr3