logo kovotron Vše pro soustružnické automaty
 
 

Úvod

O firmě

Aktivity

prehled stroju

doplnky

Kontakt

Napište nám

Odkazy

Download

 

 

Profil společnosti

KOVOTRON s.r.o.

Firma KOVOTRON s.r.o. vznikla jako servisní firma na opravy, servis a seřízení  křivkových i CNC soustružnických automatů z produkce firmy KOVOSVIT Písek – tradičního výrobce soustružnických automatů, který dnes již svoji činnost ukončil.

Naše firma je složena ze zkušených pracovníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti se servisem  všech typů těchto automatů i s jejich konstrukcí a výrobou.

Pomáháme našim zákazníkům v udržení soustružnických automatů v dlouhodobě spolehlivém stavu.

V souvislosti s rozvojem automobilového a spotřebního průmyslu jsou stále soustružnické automaty nepostradatelné pro výrobu velkého množství dílů, avšak jsou na ně kladeny nové požadavky jako je například vyšší opakovatelná přesnost a produktivita. Dalším trendem v této oblasti je také zvyšování složitosti dílců,  což mohou křivkové stroje uspokojit pouze s využitím přídavných přístrojů. CNC soustružnické automaty jsou pak pro složitější dílce již lépe přizpůsobeny avšak jejich finanční náročnost je také vyšší. Výše uvedené  požadavky samozřejmě mohou plnit pouze stroje u nichž je dbáno o dobrý technický stav ať již se jedná o CNC nebo křivkové automaty.

Cenové relace nových strojů budou  i nadále pro některé podnikatelské subjekty vysoké a ekonomičtější cestou k růstu firmy je pak mnohdy koupě starších strojů a jejich následná rozsáhlejší oprava s cílem přiblížit se k vlastnostem nově vyrobených strojů. V tomto ohledu nabízíme možnost efektivních oprav s cílem dosažení požadovaných přesností, spolehlivosti a ekonomičnosti výroby dílců. Nezajímavý není ani pohled na možnost využití původního originálního příslušenství ke stroji. Ceny příslušenství u nových strojů dosahují mnohdy až 1/2 ceny stroje.

V současné době je největší zájem zákazníků o provádění  průběžných oprav a udržování strojů v požadovaném stavu. Početné jsou také opravy a úpravy s cílem splnění daných technologických požadavků na stroj , které mají některé specifické dílce.

Velmi důležitou aktivitou je pro nás spolupráce s firmou Ciessetrade, s.r.o., která je výhradním zástupcem Duplomatic Automazione, SpA. a Servisním střediskem revolverových hlav v České a Slovenské republice. Dbáme na vysokou kvalitu prováděných oprav, které provádí vyškolený tým našich pracovníků. Veškeré opravy jsou prováděny s použitím originálních náhradních dílů, které garantují spolu s ověřeným pracovním postupem srovnatelnou přesnost a  spolehlivost jako mají nové nástrojové hlavy.