logo kovotron Vše pro soustružnické automaty
 
 

Úvod

O firmě

Aktivity

prehled stroju

doplnky

Kontakt

Napište nám

Odkazy

Download

 

 

Servis soustružnických automatů

Provádíme veškeré servisní práce na celém sortimentu strojů vycházející z produkce KOVOSVITU Písek. Jednotlivé typy jsou uvedeny v sekci přehled soustružnických automatů.

Vysoká kvalita naší práce je dána profesionalitou pracovníků, dlouholetými zkušenostmi a také komplexním technickým zázemím včetně speciálních přípravků pro jednotlivé servisní práce.

Servis provádíme na území celé České republiky i na Slovensku.

V roce 2007 se nám podařilo získat oprávnění k provádění záručního i pozáručního odborného technického servisu jednovřetenových automatů od firmy KOVOSVIT MAS a.s. pro teritorium České republiky a sousedících států.

Autorizace MAS

 

Školení obsluhy soustružnických automatů

Pomáháme našim zákazníkům kteří začínají s novými technologiemi na svých starých strojích nebo koupili do své firmy soustružnický automat a dosud s ním nemají zkušenosti se zvládnutím jeho seřízení a obsluhy.

 

Preventivní prohlídky soustružnických automatů

V rámci snahy uživatelů o maximální udržení strojů v dobrém stavu, udržení přesnosti, spolehlivosti a dalších důležitých faktorů v dnešní době nabízíme preventivní prohlídky s důrazem na ekonomičnost těchto prací a pouze v rozsahu důležitém pro dané spektrum vyráběných dílců.

 

Seřízení geometrie stroje

Po mnoha letech provozu začínají být různé součásti na soustružnickém automatu opotřebené. Pokud je potřeba s ohledem na vyráběný sortiment dílců opět zvýšit geometrickou a opakovanou přesnost stroje, je možné provést nové seřízení tzv. geometrie stroje. Při tomto může být provedena i oprava vřetena aby bylo dosaženo požadovaných výsledných parametrů stroje.

 

Seřízení a tvorba technologií

Pro uživatele u kterých není ekonomické si zajišťovat práce spojené s rozjetím nových výrob na křivkových soustružnických automatech vlastními silami nabízíme možnost komplexních služeb. Poskytneme zpracování nové technologie s odhadem času, dodáme, eventuelně využijeme vaše nářadí a nástroje pro novou výrobu. Následně jsme schopni dodat vačky pro křivkové automaty a celou technologii namontovat na stroj, seřídit a rozjet opakovanou výrobu. V neposlední řadě nabízíme proškolení obsluhy na novou výrobu.